מרפאה מזמינה לדלת פתוחה

באר-שבע

הפרויקט של דלת פתוחה
<Embed>

הי לכם,

"דלת פתוחה" הוא הארגון המוביל בישראל לקידום מיניות בריאה. רשת מרכזי הייעוץ של "דלת פתוחה" הינה רשת ארצית של מרכזי ייעוץ, תמיכה וסיוע לנוער, צעירים והוריהם בנושאים השונים של גיל ההתבגרות, זוגיות, ומיניות בריאה ומיטיבה. השירות ניתן בחינם, באנונימיות ובמקצועיות, דרך פגישות אישיות, דרך הטלפון ודרך האינטרנט.


דלת פתוחה סניף באר שבע בדיוק עכשיו עובר מבנה ואנחנו מעוניינים להפוך את המרפאה החדשה לנעימה ומתאימה לבני נוער.


מה אנחנו צריכים?

דרושים אנשים מוכשרים, שיודעים לצבוע, לתפור, לרפד ושיש להם חוש עיצוב טוב.

אנחנו מעוניינים ליצור כסא גינקולוג צבעוני ויפה בעזרת בדים וצבעים ומעבר לזה, להפוך את כל הקליניקה לנעימה ומזמינה.

אם יש לכם את הטאצ' והכישרון המתאים, אתם יותר ממוזמנים לבוא ולתת ממנו קצת עבור המבנה החדש של "דלת פתוחה" ולהפוך אותו לנעים ומזמין עבור בני הנוער המגיעים מדי שבוע. 


צוות המתנדבים של "דלת פתוחה"

מסיבת ההרמה בשנה שעברה

הפרויקט של

דלת פתוחה
צור קשר עם היזם
"דלת פתוחה" באר שבע הינו מרכז ייעוץ, מידע ותמיכה לנוער, צעירים והורים בכל הנושאים הקשורים בהתנהגות מינית בריאה, אחראית ומהנה, הכוללת זוגיות בריאה, חברות ואינטימיות, שימוש באמצעי מניעה, מחלות מין, חשש להריון וזהות מינית. המרכז הוא פרי שיתוף פעולה של דלת פתוחה, התכנית הלאומית לילדים ונוער בסיכון ועיריית באר שבע האגף לשירותים חברתיים, המחלקה לעבודה קהילתית. "דלת פתוחה" באר שבע היא חלק מרשת מרכזי הייעוץ של דלת פתוחה, המונה 11 מרכזי ייעוץ. הייעוץ ניתן באינטרנט, בטלפון ופנים מול פנים, בגישה רב תרבותית, ללא שיפוטיות וללא עלות. כמו כן, דלת פתוחה מגיעה למוסדות חינוך ונוער על מנת להעביר סדנאות כישורי חיים וחינוך למיניות בריאה. האתר של דלת פתוחה: http://www.opendoor.org.il/
0
ימים שנותרו
16
סה"כ משתתפים
7 מתנדבים מתוך 4 מתנדבים
הצטרפו להתנדבות בפרויקט

הפרויקט בשיתוף