עושים טוב לזולת באלבטוף

עוזייר

הפרויקט של מוחמד קיים
<Embed>

&&&&&&&&בואו לעשות טוב ולתרום מהלב למען משפחות נזקקות &&&&&&&&

בזכות התרומה המבורכת שלכם נוכל לשמח משפחות מועטות יכולת ולהכין להם מארזי מזון אשר יהוו מעשה צדקה שיתנו דחיפה משמעותית עבור משפחות אלה אשר מתקשות לגמור את החודש בכבוד...

בזכות התרומה שלכם אנו נעזור לכם לשמח 50 משפחות להרגיש שמישהו דואג להן ודואג לבטחונם התזונתי.

בואו תוציאו את היצר הטוב שבתוככם ואת רוח התרומה שבנפשכם למען התמיכה והתרומה להצלחת הפרוייקט שמטרת העל שלו היא לדאוג לבטחונם התזונתי לו מעט ל50 המשפחות אשר נבחנו בקפידה.

*****מי אנחנו:::

עבדכם הנאמן: מוחמד קיים תושב הכפר עוזייר שנמצא במועצה אזורית אלבטוף עובד כרכז הפעילות הקהילתית והבלתי פורמאלית ברשות. 

בן 35 ואבא ל 4 מלאכים שאותם אני שואף לגדל על אהבת האחר והארץ ושיהיו יצורים פעילים ותורמים לקהילה.

אני מרכז את הפעילות הבלתי פורמאלית ברשות בארבעה ישובים הנמצאים בתחום הרשות לרבות הכשרת מדריכים צעירים שינהיגו את הישובים בעתיד לצד קיומם של חוגים שונים בתחום הפנאי והעשרת התכונות האישיות של בני הישוב.

מזה 6 שנים אני מרכז את פעילות השיא של יום המעשים הטובים בתמיכת עמותת "רוח טובה"  

מדי שנה אני ובהובלת בני נוער ברשות מקיימים מספר פרוייקטים התנדבותיים למען הקהילה במטרה לשפר את איכות החיים והגברת תחושת השייכות של בני הנוער לקהילה המקומית. 


*****מה היוזמה שלנו::::: 

השנה בפורום של בני נוער עלה הרעיון ליזום פרוייקט קהילתי ממדרגה ראשונה שבאמצעותו אנו מגייסים משאבים ולהכין מארזי מזון עבור משפחות הנמצאות בקשיים כלכליים. 

כבר שנים אני חושב על הוצאת פרוייקט זה לפועל ונתקלתי בקשיים בדגש על המנטליות של בני המקום אשר מקשה עליי לפנות אליהם ולהציע להם עזרה כלשהי.

בשנה שעברה הייתה פריצת דרך מכיוון אחר בכך שהצלחנו לקיים פעילות התנדבותית בבתים של קשישים דרך ביצוע עבודות שיפוץ ותחזוקה בבתים שלהם , ומכאן קיבלנו את העידוד להוביל בשנה זו פרוייקט לחלוקת מארזי מזון למשפחות נזקקות ומועטות יכולת ובהתייעצות וליווי הדוק עם גורמי הרווחה ברשות למען איתור משפחות אלה וגם בכדי שהעובדות הסוציאליות תהיינה הדמות המתקשרת עם משפחות אלה למטרת מסירת המארזים.

אנו מאמינים כי רק כח הרצון וההתמדה יתנו לנו את המוטיבציה לבצע פרוייקט זה למען מתן עזרה וסיוע למשפחות אלה כי אנו מאמינים כי לכל משפחה במדינה יש את הזכות לחיות בכבוד וזכותה לגמור את החודש בכבוד. וחובתינו אנו כיחידים וארגונים להושיט את יד העזרה במידת היכולת ולעזור למשפחות אלה.


****איך יתקיים הפרוייקט:::: 

ביום זה מתנדבים מקרב בני נוער מהישוב יכינו מארזי מזון ומצרכים חיוניים ולחלק אותם למשפחות מועטות יכולת אשר שמותיהם ימסרו על ידי מחלקת הרווחה ברשות למען שמשפחות אלה יקבלו דחיפה קטנה ויצליחו לקיים את חיי היום יום בכבוד. 


****רקע אוכלוסיית היעד:::::: 

תושבי הכפר מדורגים במדד הסוציו אקונומי בתחתית הטבלה ויש משפחות שלא מצליחות לגמור את החודש. 

בהתייעצות עם לשכת הרווחה ברשות אותרו 50 משפחות הנמצאות בקשיים כלכליים. *****למה מיועדת התרומה:::::::

מארזי המזון יכללו: 

1- דברי מזון לרבות שימורים ודגנים

2- פירות וירקות

3- פירות יבשים


****עלות ואומדן כספי::::: 

עשיתי כבר סבב הכרות עם המוצרים ובכך בניתי את אומדן העלות לכל מארז המסתכם ב 200 ש"ח....עבור 50 משפחות(מארזים)  סה"כ עלות =10000 ש"ח


****פרטיות וצנעת הפרט:::::: 

רשימת המשפחות תהיה סודית למען צנעת הפרט ומשימת החלוקה תהיה בידי העובדות הסוציאליות אשר עובדות באופן ישיר ואישי עם משפחות אלה. 

הערה: רק במידה והפרויקט יגיע ליעד הגיוס שלו הוא יוכל לצאת לפועל


הפרויקט של

מוחמד קיים
צור קשר עם היזם
עובד מזה 7 שנים כרכז הפעילות הבלתי פורמאלית במועצה אזורית אלבטוף לצד שנים רבות בהתנדבות במיזמים קהילתיים למען הקהילה... צמחתי בחינוך הבלתי פורמאלי כחניך וביום אני מוביל את הישוב שלי בתחום זה
9
ימים שנותרו
1
סה"כ משתתפים
0 מתנדבים מתוך 18 מתנדבים
הצטרפו להתנדבות בפרויקט

הפרויקט בשיתוף