כל יום אתה פוגש חבר

עכו

הפרויקט של שי פוקס
<Embed>

"כל יום אתה פוגש חבר"


גרעין ברכת אליהו וחברי קהילת עכו בשיתוף פרק המשימה, רוצים להרים ערב הוקרה לוותיקי העיר :) הערב יכלול סדנה ושירה בציבור בשיתוף נוער עכו יחד איתכם נוכל להרים את ערב ההוקרה שיכלול סדנה, שירה בציבור ושי לוותיקים.

בזכותכם נוכל להפיק את ערב ההוקרה לוותיקי ונוער העיר, כ70 אנשים שייקחו חלק בערב משמח ומרגש שיוכל להתרחש בזכות התרומות שלכם  ב- כ"ז באדר (14/3/18) בשעות הערב. בעזרת התרומה נזמין סדנה, שירה בציבור והבנה לקשישים מפני שלא כולם יכולים להגיע עצמאית.


סלחי לי גברתי את צריכה עזרה:

סליחה את צריכה עזרה? שאלה כל כך פשוטה וקצרה, שאלה שהייתה מונעת הרבה מבוכה. אולם לא שאלתי ואת אותה חבילת מגבונים מהמדף העליון משכתי, יד רועדת שמא מפחד או שמא ממחסור בסידן דוחפת חזרה את החבילה הארורה.

 מולי ניצבה אישה זקנה, נמוכה ועגיל בגבה, טוב לא באמת עגיל בגבה אני קצת סוטה מהתמונה, בכל מקרה אותה זקנה נראתה אומללה וחסרת אונים לכן עזרתי לה להרים את חבילת המגבונים. 

היה זה קרב עיקש היא דוחפת ואני מושך, כמו אביר מול דרקון, כמו הפלשתים מול שמשון, כמו פסח מול נמל תעופה בן גוריון, כמו אמא מול ילד עייף בקניון, כמו התכווצות בשריר מול רץ מרתון, כמו כדור כדורגל מול חלון.

אחרי כמה רגעי התשה הבנתי שנקלעתי לסיטואציה קשה הגברת לא רוצה להוריד את החבילה אולי התבלבלה אולי התחרטה, היא רק רצתה להחזיר אותה למקומה, הרחק במדף העליון שם אפילו הניילון נצמד למגבונים כי את התקווה הוא איבד לפני שנים.

ואני? אני רק רציתי לעזור לזקנה במצוקה לא תכננתי להיות אויב, אכזר או סתם איש רע ובדרך הקשה והמעט מביכה למדתי תמיד לשאול את השאלה המקדימה "סליחה את צריכה עזרה?".

סיפור אמיתי ומעט מביך, רציתי לעזור ולא הצלחתי.אבל פה יש לי הזדמנות חדשה!

אני קורא לכל מי שיכול לבוא לתרום ולעזור לי להצליח לשם שינוי לשמח את ותיקי העיר :)

אנחנו, גרעין ברכת אליהו וחברי הקהילה מהעיר עכו, שאחרי חשיבה רבה מה אנחנו יכולים לעשות ביום המעשים הטובים למען ותיקי הקהילה עלה לנו רעיון "בכל יום אתה פוגש חבר"

הרעיון לעשות את הערב הוקרה בא ממחשבה שיש בעיר הרבה קשישים בודדים, שמגיעה להם תודה על כל פועלם אבל אין מי שיגיד להם את התודה הזאת.


האירוע יתקיים במתנ"ס בית היימן בעכו. הפרויקט של

שי פוקס
צור קשר עם היזם
קוראים לי שי אני חייל בעיר עכו, עשיתי שנת שירות בתנועת הנוער האיחוד החקלאי וקיום אני משרת בגרעין נח"ל.
13
ימים שנותרו
7
סה"כ משתתפים