מחסן כלים טובים

לוד

הפרויקט של כפר הסטודנטים רמת אשכול
<Embed>

מחסן "כלים טובים"

אנו מזמינים אתכם להיות שותפים איתנו בהקמת מחסן "כלים טובים"

המחסן הוא חלק מפרוייקט  "המייקאובר" שהחל לפני כשנתיים בשכונת רמת אשכול בלוד. במהלך השנתיים הללו, במסגרת פרוייקט זה הקמנו ביחד עם התושבים וועדי בתים בשכונה ולאחר מכן יצרנו פורום וועדי בתים שכונתי הפועל לקידום השכונה בכל ההיבטים – שיפוץ חדרי המדרגות, תיבות דואר, פסי האטה בשכונה, העלאת צרכי התושבים בפני גורמי העירייה ועוד פעולות רבות.

מטרתו של הקמת מחסן "כלים טובים"  הוא לספק לוועדי הבתים  בשכונת רמת אשכול בלוד את האפשרות לבצע עבודות גינון ושיפוץ באופן עצמאי. ע"י הקמת המחסן וועדי הבתים יוכלו להמשיך לקחת אחריות על המרחב המשותף ולשפר את רמת התחזוקה בבניין שלהם אך יחד עם זאת לא להעמיס על התושבים עלויות גבוהות. 

הכסף שאתם תתרמו ישמש לקניית כלי גינון וכלי עבודה ויהפוך את הכלים שאתם תרמתם ל"כלים טובים לאנשים טובים"
הכלים הללו ישמשו את האנשים שאיכפת להם מהשכונה ושהחליטו לקחת אחריות – וועדי הבתים שלנו.

קצת על השכונה: 

שכונת רמת אשכול ממוקמת  בעיר העתיקה של לוד, השכונה הינה אחת מהשכונות הוותיקות בעיר וחלק גדול מהאוכלוסייה המתגוררת בשכונה נתמכת בגורמי הרווחה. השכונה הינה שכונה מעורבת של יהודים וערבים ומרקם האוכלוסייה הוא מגוון מאוד, בשכונה ישנם  עולים ממדינות חבר העמים, אתיופיה, גרוזיה, בוכרה ובשנים האחרונות אף הצטרפו לשכונה גרעין של משפחות צעירות מהמגזר הדתי.

קצת על פרויקט "המייקאובר":

מטרת הפרויקט היא בראש ובראשונה לעודד את התושבים עצמם של השכונה לקחת אחריות. באמצעות פניה לתושבים ללקיחת אחריות, ובאמצעות עזרה של מתנדבים אנחנו קובעים ביחד יום שיפוץ משותף של התושבים והמתנדבים יחד ובשילוב כוחות אנו צובעים, מנקים, גוזמים ומשפרים את ניראות הכניסה של הבניין. במהלך הפגישה הראשונה עם התושבים אנחנו גם בוחרים נציג שישמש כוועד בית ומתחילים ללוות ולעודד את הוועד  לפעול ולשפר את המרחב המשותף בבניין.

קצת עלינו: כפר הסטודנטים ברמת אשכול הינו כפר חדש שהוקם לפני כשנתיים בשיתוף תנועת הבוגרים של בנ"ע, עיריית לוד והגרעין התורני בלוד. הסטודנטים בכפר גרים בשכונה והופכים להיות חלק בלתי נפרד מהוואי השכונה, ומעבר להתנדבויות הם פשוט עוד אזרחים טובים שגרים בשכונה ביחד עם התושבים. במהלך השנה הכפר פועל  רבות בשכונה - פעילויות בחגים, התנדבות עם נוער, התנדבות  עם קשישים, ארוחות שבת עם תושבי השכונה, זיכרון בסלון ועוד פרויקטים רבים.


בואו תעזרו לנו לשפר את פני השכונה של רמת אשכול, לוד!


(נ.ב- נוכל להנפיק קבלה להחזר מס אם צריכים)הפרויקט של

כפר הסטודנטים רמת אשכול
צור קשר עם היזם
כפר הסטודנטים רמת אשכול הינו מרכז מצוינות וציונות לצעירים דתיים ומסורתיים הרואים את עצמם מחויבים לערכי היהדות והציונות. הכפר נועד לייצר מסגרת יציבה ומשמעותית לסטודנטים שתאפשר להם למצות את כישוריהם האישיים ולהתפתח בלימודיהם תוך כדי עשיה ציונית ויהודית בעיר לוד מתוך רצון להצמיח את הכוחות החיוביים בעיר במטרה לקדם את העיר לוד תוך כדי התמקדות בשכונת רמת אשכול, שכונה שעקב המצב הסוציו אוקונומי של התושבים החיים בה נדרשת לתשומת לב מיוחדת.. מוזמנים לבקר אותנו בפייסבוק: https://www.facebook.com/ramateshkolstudents/ כפר הסטודנטים - רמת אשכול, לוד
0
ימים שנותרו
147
סה"כ משתתפים
25 מתנדבים מתוך 25 מתנדבים
הצטרפו להתנדבות בפרויקט

הפרויקט בשיתוף